CO NOWEGO?

Zapoznaj się z najnowszymi wydarzeniami ze świata Sofath

Czytaj więcej

Kwartalnik EkoCiepło 01/2018

numer 1/2018

W pierwszym tegorocznym wydaniu kwartalnika skupiamy się na ciepłej wodzie użytkowej. W artykule głównym prezentujemy niezależną pompę ciepła BECT dedykowaną do produkcji c.w.u, która poza realizacją swojego głównego zadania ma także wiele innych zalet. Co więcej, ekspert Sofath doradza w zakresie instalacji cyrkulacyjnej, która zapewnia dostęp do ciepłej wody niemalże natychmiast.

Tym razem niezwykle ciekawego wywiadu udziela Pan Rafał Kondrak – nasz Autoryzowany Koncesjoner w województwie świętokrzyskim.

W rozmowie z inwestorem poznajemy opinię Pana Romana, użytkownika pompy ciepła Lizea. Korzyści płynące z zastosowanego rozwiązania sprawiają, że nie wahałby się przed ponownym wyborem tego urządzenia.

W dziale ogrodniczym prezentujemy Dalie – rośliny uprawiane w Europie już od XVIII wieku i niezwykle efektownie prezentujące się w przydomowych ogródkach.

Pełne wydanie dostępne po kliknięciu w zdjęcie poniżej!

Dane kontaktowe

De Dietrich Technika Grzewcza Sp. z o.o.

  • Dział SOFATH
    ul. Północna 15-19
    54-105 Wrocław
  • sekretariat: +48 (71) 712 74 60
    dział techniczny: +48 (71) 712 74 62

Skontaktuj się z nami

Wysyłając powyższego maila, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. Ustaw z 2002 nr 101, poz. 926 z późn. zm.).