CO NOWEGO?

Zapoznaj się z najnowszymi wydarzeniami ze świata Sofath

Czytaj więcej

Nowa strona www

W ostatnim czasie strona internetowa marki Sofath została zaprezentowana w nowej odsłonie. Obecnie jest dostępna bardziej intuicyjna i przejrzysta wersja serwisu, z zachowaniem dotychczasowych funkcjonalności.

Na stronie zamieszczono zbiór wszelkich niezbędnych informacji o produktach dostępnych w ofercie Sofath, a także opis zrealizowanych inwestycji i aktualności z życia firmy. Portal daje również możliwość szybkiego i łatwego wyszukania autoryzowanych koncesjonerów i serwisów Sofath z całej Polski.

Za pomocą kalkulatora Klienci mogą bez problemu obliczyć prognozowane wydatki oraz oszczędności związane z zakupem i eksploatacją pomp ciepła, a specjalnie przygotowane tabele pozwolą oszacować czas zwrotu kosztów. Dla osób, które dopiero zastanawiają się nad inwestycją w odnawialne źródła energii, przygotowano bazę wiedzy, która pomoże zrozumieć ideę OZE i podjąć właściwą decyzję w wyborze urządzenia grzewczego. Przy skorzystaniu z formularza „darmowa wycena’’ nieodpłatnie i niezobowiązująco zostanie dostarczona kompletna wycena systemu grzewczego opartego o pompę ciepła Sofath.

Głównym celem, jaki przyświecał przy projektowaniu nowej strony było stworzenie nowoczesnego i przystępnego narzędzia, które pozwoli w wygodny sposób poruszać się wśród produktów Sofath. Od teraz z serwisu można korzystać nie tylko na komputerze, ale także na urządzeniach mobilnych.

Dane kontaktowe

De Dietrich Technika Grzewcza Sp. z o.o.

  • Dział SOFATH
    ul. Północna 15-19
    54-105 Wrocław
  • sekretariat: +48 (71) 712 74 60
    dział techniczny: +48 (71) 712 74 62

Skontaktuj się z nami

Wysyłając powyższego maila, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. Ustaw z 2002 nr 101, poz. 926 z późn. zm.).